ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΤΟΥ 2020

1.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Θεσ/νικη) (1ος)

2.ΜΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Χημικών Μηχανικών (Θεσ/νικη)

3.ΠΛΙΟΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Οδοντιατρικής (Θεσ/νικη)

4.ΣΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Φαρμακευτικής (Θεσ/νικη)

5.ΠΑΠΑΚΑΡΜΕΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσ/νικη)

6.ΚΑΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Χημείας (Θεσ/νικη)

7.ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσ/νικη)

8.ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Χημείας (Ιωάννινα)

9.ΤΑΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑ
Φαρμακευτικής (Θεσ/νικη)

10.ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μαθηματικών (Θεσ/νικη)

11.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νικη)

12.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσ/νικη)

13.ΖΑΡΔΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

14.ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσ/νικη)

15.ΜΑΝΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Βιολογίας (Θεσ/νικη)

16.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΕΝΙΑ
Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (Θεσ/νικη)

17.ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

18.ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νικη)

19.ΧΑΡΜΠΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)

20.ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Χημικών Μηχανικών(Θεσ/νικη)

21.ΖΩΧΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής (Θεσ/νικη)

22.ΣΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Θεσ/νικη)

23.ΛΕΟΝΤΙΕΦ ΜΑΡΙΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής-Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσ/νικη)

24.ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

25.ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Χημείας (Θεσ/νικη)

26.ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

27.ΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Θεσ/νικη)

28.ΞΑΝΘΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

29.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ
Βιοϊατρικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

30.ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)

31.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

32.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αστυφυλάκων

33.ΧΕΝΤΡΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Θεσ/νικη)

34.ΔΑΔΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
Νοσηλευτικής(Θεσ/νικη)

35.ΑΛΕΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

36.ΚΩΤΤΙΑ ΜΑΡΙΑ
Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

37.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Μαιευτικής (Θεσ/νικη)

38.ΛΙΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

39.ΜΠΑΤΣΙΑΜΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

40.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

41ΛΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

42.ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κινηματογράφου (Θεσ/νικη)

43.ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

44.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσ/νικη)

45.ΑΓΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος(Βόλος)

46.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)

47.ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ
Χημείας (Θεσ/νικη)

48.ΔΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βιολογίας (Θεσ/νικη)

49.ΓΚΟΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Χημείας (Θεσ/νικη)

50.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΘΑ
Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (Θεσ/νικη)

51.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Χημείας (Θεσ/νικη)

52.ΧΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής & Ηλεκτρονικών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

53.ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Θεσ/νικη)

54.ΤΖΑΡΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσ/νικη)

55.ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)

56.ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΑ
Φιλολογίας (Θεσ/νικη)

57.ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΛΛΑ
Γεωπονίας (Φλώρινα)

58.ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Κοζάνη)

59.ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσ/νικη)

60.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας(Θεσ/νικη)

61.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Ξάνθη)

62.ΚΑΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

63.ΞΑΝΘΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ
Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νικη)

64.ΠΥΡΡΟΥ ΜΥΡΤΩ
Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

65.ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής (Καρδίτσα)

66.ΡΑΠΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Κοινωνικής Πολιτικής (Κομοτηνή)

67.ΠΑΡΤΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)

68.ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Δημόσιας & Ενιαίας Υγείας (Καρδίτσα)

69.ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ( Σέρρες)

70.ΤΖΟΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

71.ΕΛΜΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

72.ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
Φυσικής(Θεσ/νικη)

73.ΒΟΥΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών (Κοζάνη)

74.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΟΦΙΑ
Βιοϊατρικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

75.ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Ηλικία (Θεσ/νικη)

76.ΜΗΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Μαθηματικών (Θεσ/νικη)

77.ΚΡΑΙΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

78.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

79.ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

80.ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

81.ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)

82.ΛΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Σέρρες)

83.ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

84.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

85.ΚΑΛΟΓΝΩΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Νοσηλευτικής (Θεσ/νικη)

86.ΚΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γεωλογίας(Θεσ/νικη)

87.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής, Υπολογιστών & Τηλεπικοινωνιών (Σέρρες)

88.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αιγάλεω)

89.ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

90.ΦΥΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)

91.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
Φυσικής (Ηράκλειο)

92.ΠΑΛΑΤΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ
Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νικη)

93.ΓΚΡΙΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Μαιευτικής (Θεσ/νικη)

94.ΔΟΥΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

95.ΜΠΗΤΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)

96.ΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Ηράκλειο)

97.ΚΑΡΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Γεωπονίας (Φλώρινα)

98.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μαθηματικών (Καστοριά)

99.ΣΙΩΠΗ ΣΤΕΛΛΑ
Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας & Μουσειολογίας (Κέρκυρα)

100.ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

101.ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ
Εκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών

102.ΔΑΤΣΕΡΗ ΠΕΝΥ
Νοσηλευτικής (Λάρισα)

103.ΦΡΟΥΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Αγροτικής Βιοτεχνολογίας & Οινολογίας (Δράμα)

104.ΧΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΑ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

105.ΝΤΑΛΛΗ ΕΥΣΕΒΙΑ
Μουσικών Σπουδών (Αθήνα)

106.ΜΠΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ
Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)

107.ΚΑΚΑΒΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

108.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Κοζάνη)

109.ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

110.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.

111.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας (Μυτιλήνη)

112.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νικη)

113.ΣΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
Μηχανικών Περιβάλλοντος (Θεσ/νικη)

114.ΠΟΛΥΤΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

115.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μηχανικών Περιβάλλοντος (Θεσ/νικη)

116.ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)

117.ΚΑΡΑΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

118.ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
Νοσηλευτικής (Ηράκλειο)

119.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Γεωπονίας (Ηράκλειο)

120.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά)

121.ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ωκεανογραφίας & Θαλάσσιων Βιοεπιστημών (Μυτιλήνη)

122.ΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΡΑΣΧΟΣ
Γεωπονίας (Φλώρινα)

123.ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Γεωπονίας, Ιχθυολογίας & Υδάτινου Περιβαλλοντος (Βόλος)

124.ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

125.ΠΛΕΞΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Φυσικής (Καβάλα)

126.ΚΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)

127.ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Πληροφορικής (Καβάλα)

128.ΦΙΔΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ
Μηχανικών Οικονομίας & Διοίκησης (Χίος)

129.ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Σέρρες)

130.ΖΑΧΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Ιστορίας & Εθνολογίας (Κομοτηνή)

131.ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Πληροφορικής (Καστοριά)

132.ΜΥΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μαθηματικών (Σάμος)

133.ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

134.ΖΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος)

135.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

136.ΜΠΡΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
Συστημάτων Ενέργειας (Λάρισα)

137.ΚΑΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)

138.ΤΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Οικονομικών Σπουδών(Ιωάννινα)

139.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
Μουσικών Σπουδών (Αθήνα)

140.ΡΙΚΑ ΛΟΥΙΣ
Περιβάλλοντος (Μυτιλήνη)

141.ΜΠΙΜΠΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

142.ΜΠΑΛΛΑ ΡΟΝΑΛΝΤ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Κοζάνη)

143.ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)

144.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)

145.ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Κοζάνη)

145.ΓΚΙΡΓΚΕΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Κοζάνη)

146.ΡΟΓΚΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννικα)

147.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

148.ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

149.ΚΑΡΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

150.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μουσικών Σπουδών (Θεσ/νικη)

ΤΟΥ 2019

1.ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Πληροφορικής(Θεσ/νικη)

2.ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσ/νικη)

3.ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
Ψυχολογίας (Θεσ/νικη)

4.ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
Ηλεκ/λογων Μηχ/κων & Μηχ/κων Υπολογιστών (Θεσ/νικη)

5.ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΛΙΛΙΑΝΑ
Νομικής (Θεσ/νικη)

6.ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

7.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
Φαρμακευτικής (Θεσ/νικη)

8.ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Ψυχολογίας (Ιωάννινα)

9.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

10.ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Νομικής(Θεσ/νικη)

11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ
Οικονομικών Επιστημών ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

12.ΦΑΧΡΑΒΑΡ ΝΕΦΕΛΗ
Νομικής (Κομοτηνή)

13.ΡΩΜΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Φιλολογίας(Θεσ/νικη)

14.ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ
Νομικής (Κομοτηνή)

15.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

16.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Χημείας (Θεσ/νικη)

17.ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

18.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

19.ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ. (Θεσ/νικη)

20.ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

21.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
Μηχ/κων Ηλ.Υπολογιστών & Πληροφορικής (Ιωάννινα)

22.ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

23.ΑΒΡΑΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Οικονομικών Επιστημών ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

24.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
Ηλεκ/λογων Μηχ/κων & Μηχ/κων Υπολογιστών (Ξάνθη)

25.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

26.Γακούδη Παρθένα
Ψυχολογίας (Φλώρινα)

27.ΛΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

28.ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗ ΚΕΛΑΥΔΗ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

29.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Οικονομικών Επιστημών(Θεσ/νικη)

30.ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

31.ΜΑΡΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μηχ/κων Χωροταξίας &Ανάπτυξης (Θεσ/νικη)

32.ΤΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ
Οικονομικών Επιστημών ΠΑΜΑΚ(Θεσ/νικη)

33.ΜΑΛΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Νοσηλευτικής (Θεσ/νικη)

34.ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ
Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

35.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑ.ΜΑΚ (Θεσ/νικη)

36.ΝΤΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

37.ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

38.ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Φυσικής (Ιωάννινα)

39.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ
Αστυφυλάκων

40.ΒΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

41.ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

42.ΜΠΟΤΖΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)

43.ΜΠΑΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

44.ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)

45.ΙΖΔΡΑ ΧΡΥΣΑ
Σχολή Πλοιάρχων

46.ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Φυσικής (Ιωάννινα)

47.ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΣΗΦ
Γεωλογίας (Πάτρα)

48.ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

49.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑΜΑΚ (Θεσ/νικη)

50.ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

51.ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

52.ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Δημοσιογραφίας & Μ.Μ.Ε (Θεσ/νικη)

53.ΠΕΤΡΙΤΙ ΕΣΑΡΝΤΙ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

54.ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

55.ΣΙΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

56.ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δημοσιογραφίας & Μ.Μ.Ε (Θεσ/νικη)

57.ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

58.ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

59.ΣΙΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

60.ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΑΝΝΑ
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

61.ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσ/νικη)

62.ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης(Θεσ/νικη)

63.ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

64.ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΑΝΗ
Μαθηματικών (Καστοριά)

65.ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΥΒΟΝΝΗ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

66.ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

67.ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσ/νικη)

68.ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

69.ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

70.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης(Θεσ/νικη)

71.ΠΕΛΤΕΚΗ ΤΖΕΝΗ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

72.ΚΕΔΡΑ ΡΕΑ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

73.ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

74.ΤΣΟΥΛΚΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Λογιστ. & Πληροφορ. Συστημάτων(Θεσ/νικη)

75.ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

76.ΚΑΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Βιβλιοθηκ. Αρχειον. & Συστημ. Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

77.ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

78.ΜΗΝΟΒΓΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Διοικ. Οργανισμών & Μάρκετινγκ (Θεσ/νικη)

79.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜ.& ΤΕΧΝΟΛ. Τροφίμων (Αγρίνιο)

80.ΑΡΜΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

81.ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Κοινωνικής & Εκαπιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

82.ΖΑΧΑΡΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εκπαίδευσης στην προσχολική Ηλικία (Αλεξ/πολη)

83.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Μηχ/κων Πληροφορικής (Σέρρες)

84.ΤΖΕΛΕΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Διοικ. Οργανσιμών & Μάρκετινγκ(Θεσ/νικη)

85.ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Διοικ. Οργανσιμών & Μάρκετινγκ(Θεσ/νικη)

86.ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

87.ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μηχ/λογων Μηχ/κων (Κοζάνη)

88.ΚΑΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Επιστημ. & Τεχνολ. Τροφίμων (Θεσ/νικη)

89.ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟ
Διοικ. Οργανσιμών & Μάρκετινγκ(Θεσ/νικη)

90.ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΡΕΝΙΑ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

91.ΣΥΜΦΕΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσ/νικη)

92.ΠΑΠΑΔΕΛΗ ΑΝΘΗ
Επικοινωνίας & Ψηφιακών Μέσων (Θεσ/νικη)

93.ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

94.ΠΗΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

Γεωπονίας (Φλώρινα)

95.ΑΠΟΣΤΟΛΕΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

96.ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μηχ/κων Πληροφοριακών Συστημάτων (Σάμος)

97.ΚΟΛΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

98.ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κοινωνικής Πολιτικής (Κομοτηνή)

99.ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Πληροφορικής (Καβάλα)

100.ΚΑΦΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αγρίνιο)

101.ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)

102.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ
Σχολή Πλοιάρχων

103.ΣΤΙΚΟΥ ΕΥΑ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

104.ΜΙΤΣΟΙΚΟΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Φυσικής (Καβάλα)

105.ΣΑΛΙΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

106.ΒΑΡΒΑΛΙΟΣ ΦΩΤΗΣ
Βιβλιοθ. Αρχειον. & Συστημ. Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

107.ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

108.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
Λογιστ.& Πληροφορ. Συστημάτων (Θεσ/νικη)

109.ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Λογιστ.& Πληροφ. Συστημάτων (Θεσ/νικη)

110.ΤΣΑΝΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διοικ. Οργανισμών & Μάρκετινγκ (Θεσ/νικη)

111.ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Λογιστ. & Πληροφορ. Συστημάτων(Θεσ/νικη)

112.ΔΟΜΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μαθηματικών (Σάμος)

113.ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Λογιστ. & Πληροφορ. Συστημάτων (Θεσ/νικη)

114.ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΗ
Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

115.ΛΥΜΠΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
Γεωπονίας (Φλώρινα)

116.ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

117.ΠΑΠΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Πληροφορικής (Κέρκυρα)

118.ΙΖΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Πληροφορικής (Λαμία)

119.ΖΑΠΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

120.ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

121.ΣΤΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Άρτα)

122.ΑΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)

123.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

124.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
Διοικ. Οργανισμών & Μάρκετινγκ (Θεσ/νικη)

125.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)

126.ΤΣΙΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

127.ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ
Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

128.ΜΠΟΦΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Θεσ/νικη)

129.ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά)

130.ΤΑΡΑΛΑΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Θεολογίας & Μουσουλμανικών Σπουδών (Θεσ/νικη)

131.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
Γεωπονίας (Φλώρινα)

132.ΓΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

133.ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

134.ΚΑΖΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
Οικονομικών Επιστημών (Καστοριά)

134.ΚΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

135.ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Δασολογίας (Δράμα)

136.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Δασολογίας (Ορεστιάδα)

137.ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Διοικητικών Επιστημών & Τεχνολογίας (Καβάλα)

138.ΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μηχ/κων Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων (Κοζάνη)

139.ΧΑΛΙΛΙ ΛΑΟΥΡΑ
Ζωικής Παραγωγής (Μεσολόγγι)

140.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

141.ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)

142.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

143.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

144.ΒΛΑΧΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Ψηφιακών Συστημάτων (Σπάρτη)

145.ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)

146.ΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑ.ΔΑ (Αθήνα)

147.ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μηχ/κων Βιοϊατρικής ΠΑ.ΔΑ (Αθήνα)

148.ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΟΝΙΚΑ
Επιστήμης Ζωϊκής Παραγωγής (Λάρισα)

149.ΖΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μηχ/κων Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής (Σέρρες)

150.ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μηχ/κων Περιβάλλοντος (Αγρίνιο)

151.ΑΡΙΖΙ ΕΡΙΚΑ
Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

ΤΟΥ 2018

1.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ιατρικής Θεσ/νικη

2.ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ιατρικής Θεσ/νικη

3.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ) Αθήνα

4.ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Ψυχολογίας Θεσ/νικη

5.ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Ηλεκ/λογων Μηχ/κων &Μηχ/κων Υπολογ. Θεσ/νικη

6.ΤΕΡΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσ/νικη

7.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Ψυχολογίας Θεσ/νικη

8.ΤΟΥΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ιατρικής (ΣΣΑΣ)Θεσ/νικη

9.ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
Ιατρικής (ΣΣΑΣ) Θεσ/νικη

10.ΧΗΤΑ ΓΙΩΤΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχ. & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσ/νικη

11.ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχ. &Μηχανικών Υπολογιστών Θεσ/νικη

12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Ψυχολογίας Θεσ/νικη

13.ΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Φιλολογίας Θεσ/νικη

14.ΒΟΥΡΓΟΥΤΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσ/νικη

15.ΚΥΡΙΜΗΣ ΒΑΪΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νικη

16.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
Φιλολογίας Θεσ/νικη

17.ΤΖΩΤΖΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
Ηλεκ/λόγων Μηχ/κων & Mηχ/κων Υπολογιστών Ξάνθη

18.ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

19.ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσ/νικη

20.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσ/νικη

21.ΣΚΡΙΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ιωάννινα

22.ΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
Μαθηματικών Ιωάννινα

23.ΑΓΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσ/νικη

24.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσ/νικη

25.ΚΟΡΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φυσικής Ιωάννινα

26.ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ EIΡΗΑΝΑ
Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσ/νικη

27.ΔΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μουσικών Σπουδών Θεσ/νικη

28.ΕΜΜΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικη

29.ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Πολιτικών Επιστημών Θεσ/νικη

30.ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝH
Θεάτρου Θεσ/νικη

31.ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχ/κων και Μηχ/κων Υπολογιστών Βόλος

32.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ
Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική Λαμία

33.ΨΗΛΕΚΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Αγρονόμων&Τοπογράφων Μηχανικών Θεσ/νικη

34.ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Βόλος

35.ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλος

36.ΤΖΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
Επιστ.Προσχολικής Αγωγής&Εκπαιδ. Σχεδιασμού Ρόδος

37.ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Ψυχολογίας Ρέθυμνο

38.ΛΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ
Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσ/νικη

39.ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
Μαθηματικών Θεσ/νικη

40.ΣΑΝΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Κινηματογράφου Θεσ/νικη

41.ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΤΟΣ ΑΓΗΣ
Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσ/νικη

42.ΔΑΓΓΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών&Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθη

43.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ
Πληροφορικής Λαμία

44.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Φυσικής Θεσ/νικη

45.ΔΕΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μαθηματικών Θεσ/νικη

46.ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μαθηματικών Θεσ/νικη

47.ΣΑΡΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικη

48.ΛΑΝΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας

49.ΓΚΟΝΤΟΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας

50.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσ/νικη

51.ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ
Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα

52.ΜΗΤΟΥ ΒΑΣΩ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικη

53.ΚΑΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
Νοσηλευτικής Λάρισα

54.ΠΑΣΧΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ
Πολιτικών Μηχανικών Δυτ.Αττική

55.ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Πολιτικών Επιστημών Θεσ/νικη

56.ΚΕΛΕΜΗ ΕΥΑ
Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής Θεσ/νικη

57.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΝΑΣΙΑ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

58.ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νικη

59.ΧΟΤΖΑ ΜΑΡΙΟ
Φυσικοθεραπείας Αίγιο

60.ΧΑΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής &Αθλητισμού Σέρρες

61.ΠΛΙΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
Μαθηματικών Σάμος

62.ΓΚΡΙΤΖΙΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/νικη

63.ΛΟΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

64.ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ
Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσ/νικη

65.ΤΣΙΛΙΜΠΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλεκτορολόγων Μηχανικών Βόλος

66.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ
Κινηματογράφου Θεσ/νικη

67.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικη

68.ΓΚΟΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθημ. Ηράκλειο

69.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
Μαθηματικών Ιωάννινα

70.ΣΙΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Δασολογίας Θεσ/νικη

71.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/νικη

72.ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθη

73.ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Κομοτηνή

74.ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Ιστορίας,Αρχαιολ.&Κοινων.Ανθρωπολ. Βόλος

75.ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνή

76.ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Πληροφορικής Θεσ/νικη

77.ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ
Φυσικοθεραπείας Θεσ/νικη

78.ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Περιβάλλοντος Μυτιλήνη

79.ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Εσωτ.Αρχιτεκτονικής,Διακοσμήσης&Σχεδιασμ. Αντικ Σέρρες

80.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης Χίος

81.ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Θεσ/νικη

82.ΒΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσ/νικη

83.ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΚΗΣ
Σχολή Πυροσβεστών

84.ΝΤΕΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Θεάτρου Θεσ/νικη

85.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΕΥΗ
Γεωπονίας,Φυτικής Παραγωγής&Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος

86.ΒΟΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Φιλολογίας Ιωάννινα

87.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσ/νικη

88.ΓΚΟΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσ/νικη

89.ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μαθηματικών Σάμου

90.ΔΕΤΣΙΡΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Χαλκίδα

91.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας(ΣΜΥΑ)

92.ΑΝΑΧΩΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών&Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθη

93.ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Φυσικής Ηράκλειο

94.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού(ΣΜΥ)

95.ΣΙΒΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Θεσ/νικη

96.ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Μαθηματικών Ιωάννινα

97.ΧΑΤΖΗΔΑΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Μαθηματικών Ιωάννινα

98.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Λάρισα

99.ΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Βόλος

100.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΧΡΥΣΑ
Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλος

101.ΝΙΓΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνή

102.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Φλώρινα

103.ΚΑΤΣΙΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεποικ. Κοζάνη

104.ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Θεσ/νικη

105.ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνή

106.ΓΚΑΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
Κοινων.Διοικ. & Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνή

107.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινα

108.ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Μεσογειακών Σπουδών Ρόδος

109.ΤΣΟΥΓΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Βιβλιοθηκονομίας & Συστημ. Πληροφόρησης Θεσ/νικη

110.ΓΚΑΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Θεσ/νικη

111.ΜΗΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

112.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
Επιστημών της Θάλασσας Μυτιλήνη

113.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γεωγραφίας Μυτιλήνη

114.ΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Δασολογίας&Διαχείρισης Περιβαλ.&Φυσικών Πόρων Ορεστιάδα

115.ΓΟΥΣΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Γρεβενά

116.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΙΜΟΣ
Στατιστικής και Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Σάμος

117.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
Μηχανικών Χωροταξίας,Πολεοδ.&Περιφερειακής Ανάπτυξης Βόλος

118.ΚΑΦΤΑΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε Θεσ/νικη

119.ΝΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Μαθηματικών Θεσ/νικη

120.ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κινηματογράφου Θεσ/νικη

121.ΒΕΛΗΣΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μουσικής Επιστήμης&Τέχνης Θεσ/νικη

122.ΜΑΝΔΩΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Λάρισα

123.ΔΑΛΚΑΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθη

124.ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Πολιτικής Επιστήμης Ρέθυμνο

125.ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Θεσ/νικη

126.ΤΣΙΟΥΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

127.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε Λάρισα

128.ΠΙΕΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Θεολογίας Θεσ/νικη - Μουσουλμανικών Σπουδών

129.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ
Θεολογίας Θεσ/νικη - Μουσουλμανικών Σπουδών

130.ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

131.ΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Διοίκησης Τουριστ. Επιχειρήσεων&Επιχειρ.ΦιλοξενείαςΤ.Ε Θεσ/νικη

132.ΜΙΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

133.ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ
Μηχαν. Χωροταξίας,Πολεοδομίας&Περιφερειακής Ανάπτυξης Βόλος

134.ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ
Θεολογίας Θεσ/νικη

135.ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

136.ΒΟΥΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Χαλκίδας

137.ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Μαθηματικών Ηράκλειο

138.ΣΤΟΪΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ
Γεωπονίας,Φυτικής Παραγ.&Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος

139.ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Γεωγραφίας Μυτιλήνη

140.ΜΠΑΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε Καβάλα

141.ΑΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Καβάλα

142.ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΘΕΝΙΑ
Τεχνολογίας Τροφίμων Αργοστόλι

143.ΓΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών&Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε Κοζάνη

144.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Δράμα

145.ΤΖΙΩΡΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Πληροφορικής Λαμία

146.ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Πληροφορικής Λαμία

147.ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Θεσ/νικη

148.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Κοζάνη

149.ΓΑΛΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Θεσ/νικη

150.ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Θεσ/νικη

151.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Λάρισα

152.ΒΟΣΚΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

153.ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Θεσ/νικη

154.ΚΟΤΣΑΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Καστοριά

155.ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Θεσ/νικη

156.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Σέρρες

157.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

158.ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΒΙΚΥ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

159.ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής&Αθλητισμού Σέρρες

160.ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

161.ΤΖΙΝΕΛΗ ΚΕΛΛΥ
Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Καρδίτσας

162.ΠΕΤΚΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ
Θεολογίας Θεσ/νικη

163.ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Επιστ.Προσχολικής Αγωγής&Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Ρόδος

164.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΛΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

165.ΠΡΑΣΣΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνή

166.ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Ποιμαντική και Κοινωνική Θεολογία Θεσ/νικη

167.ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Ιστορίας Κέρκυρα

168.ΜΠΑΣΙΒΑΣΒΙΛΙ ΕΛΕΝΗ
Μαιευτική Τ.Ε Θεσ/νικη

169.ΤΖΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ξάνθη

170.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε Θεσ/νικη

171.ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΝΝΑ
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσ/νικη

172.ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθη

173.ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ ΣΙΛΙΑ
Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Λάρισα

174.ΤΣΑΒΔΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε Λάρισα

175.ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σέρρες

176.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Γρεβενά

177.ΚΟΥΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σέρρες

178.ΔΟΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ
Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνή

179.ΜΕΤΑΒΙΤΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε. Γρεβενά

180.ΓΟΥΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Καβάλα

181.ΜΟΥΚΟΛΛΑΡΗ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σχολή Πλοιάρχων

182.ΣΚΑΜΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης Κιλκίς

183.ΠΑΠΑΡΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σέρρες

184.ΜΑΡΕΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σέρρες

185.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Σέρρες

186.ΤΡΑΓΙΑΝΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μηχανικών Περιβάλοντος&Μηχ. Αντιρρύπανσης Τ.Ε Κοζάνη

187.ΜΠΑΚΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
Διοίκησης Τουριστ. Επιχειρήσ.&Επιχειρ.ΦιλοξενείαςΤ.Ε Ηράκλειο

188.ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ ΣΙΣΣΥ
Οικονομικών Επιστημών Βόλος

189.ΓΑΛΙΓΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Θεολογίας Θεσ/νικη

190.ΔΑΛΚΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
Δασολογίας&Διαχειρ.Περιβαλ.&Φυσικών Πόρων Ορεστιάδα

191.ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Καβάλα

192.ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διοίκησης Τουριστ. Επιχειρήσεων&Επιχειρ.ΦιλοξενείαςΤ.Ε Λάρισα

193.ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Γρεβενά

194.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σέρρες




ΤΟΥ 2017

1. ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

2. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)

3. ΜΠΑΡΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Νομικής(Θεσσαλονίκης)

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

5. ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ
Ιατρικής (Αλεξανδρούπολης)

6. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Νομικής (Θεσσαλονίκη)

7. ΓΚΕΣΙΟΥ ΘΕΩΝΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

8. ΦΕΤΟ ΜΑΡΙΣΑ
Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

10. ΣΕΝΤΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

11. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ
Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκης)

12. ΜΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Χημικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

13. ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)

14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

15. ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

16. ΜΠΟΛΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

17. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ
Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

18. ΨΑΡΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)

19. ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκη)

20. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)

21. ΔΙΛΜΠΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)

22. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

23. ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

24. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

25. ΣΙΠΑΚΗ-ΚΑΡΤΑ ΕΛΕΝΗ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

26. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

27. ΤΟΥΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

28. ΧΑΣΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

29. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

30. ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

31. ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

32. ΒΑΒΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)

33. ΜΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

34. ΚΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Γεωλογίας (Θεσσαλονίκη)

35. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

36. ΧΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

37. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

38. ΒΛΑΪΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
Αστυφυλάκων (Θεσσαλονίκη)

39. ΖΗΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Πάτρα)

40. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

41. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΒΙΚΥ
Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)

42. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μαθηματικών (Σάμος)

43. ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

44. ΓΑΒΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

45. ΞΕΝΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

46. ΚΟΥΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

47. ΣΔΡΟΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

48. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)

49. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

50. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

51. ΠΑΠΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

52. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη)

53. ΜΠΑΚΑΛΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών (Κοζάνη)

54. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

55. ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

56. ΝΕΣΤΩΡ ΛΙΑΝΑ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας

57. ΚΑΛAΪΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας

58. ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΛΙΝΑ
Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσσαλονίκη)

59. ΤΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Φυσικής (Θεσσαλονίκη)

60. ΚΕΛΕΠΙΡΗ ΖΩΗ
Μαθηματικών (Ιωάννινα)

61. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)

62. ΓΚΟΝΤΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

63. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)

64. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)

65. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)

66. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ
Χημείας (Ιωαννίνων)

67. ΠΕΓΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομητηνή)

68. ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

69. ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)

70. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΛΗ
Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)

71. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)

72. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας

73. ΛΕΥΘΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Ιωάννινα)

74. ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)

75. ΜΑΝΘΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)

76. ΚΑΒΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ
Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)

77. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΗΡΩ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)

78. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΦΗ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)

79. ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΘΑ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωαννίνων)

80. ΓΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φυσικοθεραπείας Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

81. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Πολιτικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

82. ΝΕΣΤΟΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (Θεσσαλονίκη)

83. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΒΕΝΙΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

84. ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

85. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

86. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

87. ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)

88. ΓΚΙΤΟΥ ΤΟΝΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βόλος)

89. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

90. ΑΝΘΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Τεχνολόγων Γεωπόνων (Θεσσαλονίκη)

91. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

92. ΑΓΓΕΛΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

93. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)

94. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΚΗ
Θεάτρου (Θεσσαλονίκη)

95. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Ι
στορίας & Εθνολογίας (Κομοτηνή)

96. ΔΕΛΗΒΟΥ ΖΩΗ
Επιστ.Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης(Θεσσαλονίκη)

97. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Χίου

98. ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΟΥ ΑΝΝΑ
Μηχανικών Οικονομίας& Διοίκησης Χίου

99. ΚΙΟΥΠΗ ΙΩΑΝΝΑ
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

100. ΜΑΛΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

101. ΣΥΝΑΘΗ ΦΙΛΙΩ
Ιστορίας & Εθνολογίας(Κομοτηνή)

102. ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Θεάτρου(Θεσσαλονίκης)

103. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μηχανικών Οικονομίας & Διοίκησης Χίου

104. ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

105. ΒΛΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ
Πρόγραμμα Διαχείρησης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Θεσσαλονίκης

106. ΤΣΙΟΥΠΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης

107. ΑΡΜΟΥΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

108. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

109. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Τεχνολογίας Τροφίμων(Θεσσαλονίκη)

110. ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλονίκης

111. ΣΤΕΦΑΚΗ ΒΟΥΛΑ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Σερρών

112. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (Θεσσαλονίκη)

113. ΛΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης(Κομοτηνή)

114. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (Θεσσαλονίκη)

115. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης(Βόλος)

116. ΛΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

117. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΕΥΗ
Γεωπονίας,Ιχθυολογίας & Υδάτινο Περιβάλλον Βόλου

118. ΓΚΡΕΜΗΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

119. ΚΟΥΤΟΥΝΙΔΗΣ ΣΟΛΩΝ
Επιστ.Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

120. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

121. ΣΑΡΗΠΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης(Θεσσαλονίκη)

122. ΜΠΟΚΩΡΟΣ ΒΑΓΕΛΗΣ
Πληροφορικής (Λαμία)

123. ΣΟΥΡΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)

124. ΒΟΥΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ
Μηχανικών Περιβάλλοντος (Κοζάνη)

125. ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
Διοίκησης Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)

126. ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Θεολογίας-Μουσουλμανικών Σπουδών Θεσσαλονίκης

127. ΜΠΡΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Θεολογίας-Μουσουλμανικών Σπουδών Θεσσαλονίκης

128. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσσαλονίκης

129. ΧΑΤΖΗΔΑΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε Θεσσαλονίκης

130. ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε Σερρών

131. ΠΑΡΙΣΚΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Νοσηλευτικής Τ.Ε Θεσσαλονίκης

132. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Νοσηλευτικής Τ.Ε Θεσσαλονίκης

133. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Θεσσαλονίκης

134. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Δασολογίας & Διαχείρησης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (Ορεστιάδα)

135. ΚΑΛΠΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού(Κομοτηνή)

136. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)

137. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Θεσσαλονίκης

138. ΤΣΙΟΠΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Ναυπάκτου

139. ΣΚΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Καβάλας

140. ΦΕΖΟΥΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε Καβάλας

141. ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνης

142. ΖΩΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Αρχιτεκτονικής Τοπίου (Δράμα)

143. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

144. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)

145. ΦΕΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Κατερίνη)

146. ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων(Σέρρες)

147. ΜΑΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων(Σέρρες)

148. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
Μαιευτικής Τ.Ε Θεσσαλονίκης

149. ΛΑΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Μαιευτικής Τ.Ε Πτολεμαϊδα

150. ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Αισθητικής και Κοσμητολογίας Τ.Ε Θεσσαλονίκης

151. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ
Διοικ. Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

152. ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
Διοικ. Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

153. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης (Κιλκίς)

154. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

155. ΚΑΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά)

156. ΣΙΟΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

157. ΚΑΝΤΗΡΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Τεχνολόγων Γεωπόνων(Λάρισα)

158. ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
Τεχνολόγων Γεωπόνων (Φλώρινα)

159. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
Διοίκ.Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Λάρισας

160. ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Διοίκ.Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Λάρισας

161. ΤΟΥΜΑΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ
Διοίκ.Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Λάρισας

162. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Δασοπονίας & Διαχείρησης Φυσικού Περιβάλλοντος(Καρπενήσι)

163. ΧΑΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Γλώσσας,Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξεινίων Χωρών(Κομοτηνή)

164. ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΥΗ
Τεχνολογίας και Τροφίμων(Καλαμάτα)

165. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

166. ΚΑΠΑΤΣΗΣ ΝΩΝΤΑΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε(Θεσσαλονίκη)

167. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών Σχεδίασης Προιόντων και Συστημάτων(Σύρος)

168. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Διοίκ.Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Γρεβενών

169. ΔΟΜΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Διοικ. Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών &Τουριστικών Μονάδων Τ.Ε Άμφισσας

170. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε(Καβάλα)

171. ΜΠΑΛΛΑ ΕΦΗ
Μηχανικών Φυσικών Πόρων και Περιβάλλοντος Τ.Ε(Χανιά)

172. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανολόγων Οχημάτων Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

173. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε (Καστοριά)

174. ΤΥΡΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

175. ΜΕΡΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε Καβάλας

176. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε Σερρών

177. ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε(Κοζάνη)

178. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου(Καβάλα)

179. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου(Καβάλα)

180. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Μηχανολόγων Οχημάτων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

181. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μηχανολόγων Οχημάτων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

182. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε Θεσσαλονίκη

183. ΠΙΦΑ ΛΙΑΝΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε Θεσσαλονίκη

184. ΖΩΓΡΑΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΝΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε Φλώρινας

185. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε (Καβάλα)

186. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε (Σέρρες)

187. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε (Καβάλα)

188. ΒΑΛΣΟΜΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε (Κοζάνη)

189. ΤΑΝΕ ΣΕΡΤΖΙΟ
Τεχνολόγων Γεωπόνων (Θεσσαλονίκη)

190. ΠΑΓΩΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων (Θεσσαλονίκη)

191. ΧΑΤΖΗ ΦΑΝΗ
Διοίκ. Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε Γρεβενών

192. ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑΜ
Θεάτρου Θεσσαλονίκης

193. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΡΗΓΑΣ ΗΛΙΑΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων(Θεσσαλονίκη)

194. ΓΡΑΒΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε Θεσσαλονίκης

195. ΝΑΟΥΜ ΜΑΡΙΛΙΑ Τεχνών
Ήχου & Εικόνας Τ.Ε Κέρκυρας

196. ΔΙΣΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχ. Περιβάλλοντος & Αντιρρύπανσης Τ.Ε Κοζάνης

197. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε (Καβάλας)

ΤΟΥ 2016

1. ΠΑΤΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
Ηλεκτρολόγων μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσ/νικη)

2. ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ιατρικής (Λάρισα)

3. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλεκτρολόγων μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσ/νικη)

4. ΜΠΑΡΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
Φαρμακευτικής (Πάτρα)

5. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Ευελπίδων ( ΣΣΕ) -όπλα

6. ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Θεσ/νικη)

7. ΤΣΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Νομικής Θεσσαλονίκης

8. ΛΑΣΚΟΣ-ΠΑΤΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Φυσικής (Θεσ/νικη)

9. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
Αρχιτεκτόνων μηχανικών (Ξάνθη)

10. ΒΑΤΤΑ ΑΘΗΝΑ
Διεθνών & ευρωπαϊκών σπουδών (Θεσ/νικη)

11. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ
Αρχιτεκτόνων μηχανικών (Ιωάννινα)

12. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Νομικής Κομοτηνής

13. ΤΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

14. ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ
Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

15. ΦΟΥΡΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Εφαρμοσμένης πληροφορικής (Θεσ/νικη)

16. ΔΩΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Φιλοσοφίας & παιδαγωγικής (Θεσ/νίκη)

17. ΖΙΩΓΑ ΕΙΡΗΝΗ
Χημέιας (Ιωάννινα)

18. ΧΑΤΖΗΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Οικονομικών επιστημών (Θεσ/νικη)

19. ΤΣΩΝΗ ΣΟΦΙΑ
Οικονομικών επιστημών (Θεσ/νικη)

20. ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Διεθνών & ευρωπαϊκών σπουδών (Θεσ/νικη)

21. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισας

22. ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

23. ΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
Πολιτικής επιστήμης και ιστορίας (Αθήνα)

24. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

25. ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Βόλου

26. ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Ξάνθης

27. ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ
Χημείας Θεσσαλονίκης

28. ΚΑΡΑΛΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

29. ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
Οικονομικών επιστημών (Θεσ/νικη)

30. ΑΡΔΑΜΕΡΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
Ξένων γλωσσών μετάφρασης και διερμηνείας (Κέρκυρα)

31. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Μαθηματικών (Θεσ/νικη)

32. ΜΟΥΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ
Ξένων γλωσσών μετάφρασης και διερμηνείας (Κέρκυρα)

33. ΚΑΛΕΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Επιστημών προσχολικής αγωγής & εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

34. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
Διεθνών & ευρωπαϊκών σπουδών (Θεσ/νικη)

35. ΣΙΒΗ ΑΝΝΑ
Λογιστικής & χρηματοοικονομικής Μακεδονίας

36. ΔΡΙΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

37. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΛΙΝΑ
Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

38. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

39. ΤΟΥΡΛΗ ΓΙΩΤΑ
Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

40. ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ
Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

41. ΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
Χημείας Ιωαννίνων

42. ΕΛΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Ξάνθης

43. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

44. ΤΣΙΜΠΙΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Φυσικής Θεσσαλονίκης

45. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

46. ΚΑΡΚΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας

47. ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης

48. ΔΩΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
Χημείας Ιωαννίνων

49. ΜΠΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

50. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

51. ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών Βόλου

52. ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

53. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

54. ΒΟΥΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Φυσικής Ηρακλείου

55. ΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ Θεσσαλονίκης

56. ΜΠΟΛΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Μηχανολόγων μηχανικών (Κοζάνη)

57. ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κοινωνικής & εκπαιδευτικής πολιτικής (Κόρινθος)

58. ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Κινηματογράφου (Θεσ/νικη)

59. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
Βαλκανικών,σλαβικών και ανατολικών σπουδών (Θεσ/νικη)

60. ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων (Θεσ/νικη)

61. ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΦΡΟΣΩ
Θεάτρου (Θεσ/νικη)

62. ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Θεάτρου (Θεσ/νικη)

63. ΜΕΛΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
Πολιτικών μηχανικών (Ξάνθη)

64. ΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΑ
Μηχανικών χωροταξίας & ανάπτυξης (Θεσ/νικη)

65. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΦΛΩΡΑ
Μηχανικών χωροταξίας & ανάπτυξης (Θεσ/νικη)

66. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γεωπονίας,ιχθυολογίας και υδάτινου περιβάλλοντος (Ρόδος)

67. ΒΑΪΝΔΙΡΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Επιστήμης φυσικής αγωγής και αθλήτισμου (Σέρρες)

68. ΜΑΡΚΟΥ ΤΑΣΟΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Θεσ/νικη)

69. ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Οικονομικών επιστημών (Κομοτηνή)

70. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Θεσ/νικη)

71. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Αθήνας

72. ΓΚΙΖΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης

73. ΜΑΡΔΑΛΗ ΕΥΑ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

74. ΣΕΜΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

75. ΚΑΛΠΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

76. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλου

77. ΟΡΟΥΤΣΙ ΡΑΣΕΛΑ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

78. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

79. ΠΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
Χημείας Ιωαννίνων

80. ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

81. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ
Μαθηματικών Ιωαννίνων

82. ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

83. ΠΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Φιλολογίας Καλαμάτας

84. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Πληροφορικής Λαμίας

85. ΒΛΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης Θεσσαλονίκης

86. ΣΠΑΤΑ ΑΣΙΑ
Νοσηλευτικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

87. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΣΩΝ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Σερρών

88. ΚΟΥΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Αστυφυλάκων

89. ΤΣΟΤΑ ΕΛΤΟΝ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

90. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Φυσικοθεραπείας Λαμίας

91. ΓΑΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Πληροφορικής με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Λαμίας

92. ΙΣΛΑΜΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας

93. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Διατροφής & Διαιτολογίας ΤΕ Θεσσαλονίκης

94. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης

95. ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας

96. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΕΥΔΟΞΙΑ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

97. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΣ
Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Ιωαννίνων

98. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής Ιωαννίνων

99. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
Θεάτρου Θεσσαλονίκης

100. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Πληροφορικής Λαμίας

101. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ Θεσσαλονίκης

102. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
Κοινωνικής διοίκησης και πολιτικής επιστήμης (Κομοτηνή)

103. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Τεχνολόγων γεωπόνων (Θεσ/νικη)

104. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Πληροφορικής (Λαμία)

105. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
Ιστορίας & αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

106. ΤΣΑΡΣΗΤΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Οικονομικών επιστημών (Βόλος)

107. ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Πληροφορικής (Λαμίας)

108. ΠΛΙΑΚΗ ΖΩΗ
Φιλοσοφικών & κοινωνικών σπουδών (Ρέθυμνο)

109. ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΗ
Τεχνολογίας τροφίμων (Θεσ/νικη)

110. ΒΑΡΥΤΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Νοσηλευτικής (Λάρισα)

111. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
Μηχανικών πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσ/νίκη)

112. ΔΙΤΣΙΡΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσ/νικη)

113. ΓΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
Διοίκησης επιχειρήσεων (Χίος)

114. ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

115. ΓΟΡΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

116. ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Σερρών

117. ΣΟΦΟΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

118. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

119. ΓΑΒΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Βόλου

120. ΧΙΝΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
Νοσηλευτικής ΤΕ Ηρακλείου

121. ΣΥΜΕΩΝΟΒ ΣΩΤΗΡΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

122. ΖΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

123. ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΚΗΣ
Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

124. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

125. ΔΕΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

126. ΣΑΝΤΗΠΑΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

127. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
Μηχανικών Περιβάλλοντος Κοζάνης

128. ΓΚΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΡΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Θεσ/νικη)

129. ΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Διοίκησης επιχειρήσεων (Θεσ/νικη)

130. ΣΠΑΘΑΡΑ ΒΕΝΕΤΙΑ
Θεολογίας (Θεσ/νικη)

131. ΡΟΥΝΣΕΒ ΜΑΡΤΙΝ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

132. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΤΑ
Μηχανικών περιβάλλοντος (Κοζάνη)

133. ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανικών πληροφοριακών &επικοινωνιακών συστημάτων (Σάμος)

134. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

135. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Ποιμαντικής & κοινωνικής θεολογίας (Θεσ/νικη)

136. ΕΚΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ
Μηχανικών πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)

137. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

138. ΜΠΟΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Καβάλα)

139. ΒΕΛΕΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διοίκησης επιχειρήσεων (Καβάλα)

140. ΜΠΕΤΑΣ ΖΗΣΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Σέρρες)

141. ΤΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Μαθηματικών Σάμου

142. ΠΟΥΛΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

143. ΚΑΒΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ
Κοινωνιολογίας Ρεθύμνου

144. ΑΓΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Νοσηλευτικής ΤΕ Ιωαννίνων

145. ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
Πολιτικής Επιστήμης Ρεθύμνου

146. ΜΠΟΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Νοσηλευτικής ΤΕ Λαμίας

147. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας

148. ΖΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

149. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

150. ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνής

151. ΠΟΤΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

152. ΨΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
Νοσηλευτικής Διδυμότειχου

153. ΒΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

154. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

155. ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Θεσσαλονίκης

156. ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

157. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΩ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνης

158. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολης

159. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Πληροφορικής Κέρκυρας

160. ΓΚΑΤΖΟΥΦΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Λαϊκής & Παραδοσιακής Μουσικής ΤΕ Άρτας

161. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ Θεσσαλονίκης

162. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Προσχολικής Αγωγής ΤΕ Θεσσαλονίκης

163. ΚΟΠΑΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων Φλώρινας

164. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΤΕ Σερρών

165. ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Τεχνολόγων Γεοπόνων Άρτας

166. ΚΟΥΚΟΥΡΔΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Θεσσαλονίκης

167. ΤΖΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ Θεσσαλονίκης

168. ΑΙΒΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων Λάρισας

169. ΝΤΑΒΙΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Σερρών

170. ΤΣΑΓΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Καβάλας

171. ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ
Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών ΤΕ Δράμας

172. ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Λάρισας

173. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΤΕ Θεσσαλονίκης

174. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ
Τεχνολογίας Τροφίμων Καρδίτσας

175. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ Θεσσαλονίκης

176. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΤΕ Χαλκίδας

177. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
Τεχνολογίας Αλιείας & Υδατοκαλλιεργειών Μεσολογγίου

178. ΚΕΛΕΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μηχανικών πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)

179. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Λογιστικής και χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)

180. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ
Διοίκησης επιχειρήσεων (Κοζάνη)

181. ΦΥΣΕΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Διοίκησης επιχειρήσεων (Σέρρες)

182. ΝΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου & Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας

183. ΜΑΡΑΓΚΩΦ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Καβάλας

184. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ Χαλκίδας

185. ΤΟΥΣΚΑ ΚΙΚΗ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Καβάλας

186. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Κοζάνης

187. ΔΟΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού ΤΕ Κατερίνης

188. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Κοζάνης

189. ΣΙΜΠΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας

190. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας

191. ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Λευκάδας

192. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Γρεβενών

193. ΑΒΔΑΜΑΛΙΝΟΥ ΒΙΛΜΑ
Τεχνολόγων Περιβάλλοντος ΤΕ Ζακύνθου

194. ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ Σερρών

195. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
Γεωγραφίας Μυτιλήνης

196. ΝΤΑΒΙΝΤΩΒ ΡΟΜΠΕΡΤ
Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων Πύργου

197. ΖΩΓΡΑΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Μηχανικών Περιβάλλοντος & Μηχανικών Αντιρρύπανσης ΤΕ Κοζάνης

198. ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας ΤΕ Καστοριάς

199. ΣΤΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης Κιλκίς

200. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας

201. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Κομοτηνής

202. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΘΗ
Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Δράμας

203. ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΑ
Ψηφιακών μέσων & επικοινωνίας Τ.Ε. (Αργοστόλι)

204. ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μηχανικών τεχνολογίας πετρελαίου & φυσικού αερίου Τ.Ε. και Μηχανολόγων μηχανικών Τ.Ε. (Καβάλα)

205. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Τεχνολογίας τροφίμων (Καρδίτσα)

206. ΣΦΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δασοπονίας & διαχείρισης φυσικού περιβάλλοντος (Καρπενήσι)

207. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/νικη

ΤΟΥ 2015

1.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ιατρικής Θεσσαλονίκης

2.ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
Νομικής Θεσσαλονίκης

3.ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Θεσ/νίκης

4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Φυσικής Θεσσαλονίκης

5.ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Θεσ/νίκη

6.ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
Ιατρικής Θεσσαλονίκης

7.ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΟΛΓΑ
Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

8.ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκη

9.ΤΣΑΥΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Χημείας Θεσσαλονίκης

10.ΒΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο

11.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
Σχολή Πλοιάρχων

12.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Γεωλογίας Θεσ/νίκη

13.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑϊΔΗ ΕΛΙΝΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

14.ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
Νομικής Θεσσαλονίκης 3η

15.ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Θεσ/νίκη

16.ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΕΒΙΤΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ιωάννινα

17.ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Φυσικής Ιωαννίνων

18.ΧΟΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ
Ιατρικής Θεσσαλονίκης

19.ΔΑΓΓΙΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχαν. & Μηχανικών Υπολ. Θεσ/νίκης

20.ΤΣΑΜΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Νομικής Κομοτηνής

21.ΜΑΚΕΔΟΥ ΑΓΝΗ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκη

22.ΣΕΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
Αγγλικής γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκη

23.ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νίκη

24.ΣΟΥΡΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ
Χημείας Θεσσαλονίκης

25.ΒΡΑΧΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ξάνθη

26.ΓΚΟΓΚΑ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
Βιολογίας Κρήτης

27.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκη

28.ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νίκη

29.ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσ/νίκη

30.ΤΑΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Αλεξανδρούπολης

31.ΑΖΑ ΒΙΚΥ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

32.ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

33.ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΖΕΦΗ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσ/νίκη

34.ΠΙΣΙΩΤΗ ΖΩΗ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

35.ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Θεσσαλονίκης

36.ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Θεσσαλονίκης

37.ΛΟΥΠΗ ΜΑΙΡΗ
Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκη

38.ΜΑΥΡΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Γεωλογίας Θεσ/νίκη

39.ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Βόλου

40.ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

41.ΓΡΑΒΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

42.ΓΚΟΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θεσ/νίκη

43.ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

44.ΤΖΙΣΤΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νίκη

45.ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νίκη

46.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσ/νίκη

47.ΓΑΡΥΦΑΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωάννινα

48.ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωάννινα

49.ΔΕΛΗΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φυσικής Θεσσαλονίκης

50.ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

51.ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

52.ΤΣΑΒΕ ΙΣΜΗΝΗ
Μαθηματικών Ιωαννίνων

53.ΝΟΥΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
Φιλολογίας Κομοτηνή

54.ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΕΡΙΑΝΑ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκη

55.ΑΣΒΕΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Σέρρες

56.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
Βαλκανικών, Σλάβικων & Ανατολ. Σπουδών Θεσ/νίκη

57.ΝΤΟΙ ΜΙΛΕΝΑ
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ιωαννίνων

58.ΣΕΙΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Μαθηματικών Πάτρας

59.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνής

60.ΡΑΝΔΖΗ ΒΑΣΩ
Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνής

61.ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. Χαλκίδα

62.ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Φυσικής Ηράκλειο

63.ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μουσικών Σπουδών Θεσ/νίκη

64.ΣΠΗΛΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

65.ΣΤΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

66.ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Φυσικής Ιωαννίνων

67.ΜΠΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

68.ΠΥΡΟΒΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

69.ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

70.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας 3ος

71.ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΝΙΝΕΤΤΑ
Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης

72.ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣ
Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

73.ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης 7η

74.ΧΗΤΑ ΖΩΗ
Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

75.ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Μαθηματικών Θεσσαλονίκης

76.ΤΖΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
Μηχανικών αυτοματισμού Τ.Ε. Θεσ/νίκη

77.ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
Νοσηλευτικής Ιωάννινα

78.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Σέρρες

79.ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ιταλικής γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκη

80.ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Σέρρες

81.ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κοινων. Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνή

82.ΣΕΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
Αγγλικής γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκη

83.ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

84.ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

85.ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΛΙΛΙΑ
Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

86.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας

87.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/νικης

88.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΑΝΗ
Διατροφής & Διαιτολογίας ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

89.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Καστοριά

90.ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Καβάλα

91.ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
Διοίκ.Επιχ.Θεσ/νίκη-Διοίκ.Τουρ.Επιχ.&Επιχ.Φιλοξενίας

92.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ
Διοίκ.Επιχ.Θεσ/νίκη-Διοίκ.Τουρ.Επιχ.&Επιχ.Φιλοξενίας

93.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΛΙΝΑ
Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

94.ΜΠΑΤΑΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΤΥΑ)

95.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

96.ΚΥΡΚΟΥ ΔΑΝΑΗ
Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

97.ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα

98.ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΜΑΤΙΝΑ
Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλου

99.ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνη

100.ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε. Καστοριά

101.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Θεολογίας Θεσσαλονίκη

102.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών Δράμα

103.ΑΜΠΟΥ-ΧΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκη

104.ΕΜΜΑNΟΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
Βαλκανικών, Σλάβικων & Ανατολικών Σπουδών Θεσ/νίκης

105.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνη

106.ΤΟΥΡΛΗ ΓΙΩΤΑ
Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

107.ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Καβάλα

108.ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Μηχανικών Μουσ. Τεχνολ. και Ακουστικής Τ.Ε. Ρέθυμνο

109.ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Κοινων. Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνή

110.ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΗ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας

111.ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης

112.ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Κοινωνιολογίας Αθήνας

113.ΚΥΡΓΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Κοζάνη

114.ΤΣΑΥΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Χημείας Θεσσαλονίκης

115.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνη

116.ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνη

117.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Διοίκ.Επιχ.Ηγουμεν.-Διοίκ.Τουρ.Επιχ.&Επιχ.Φιλοξενίας

118.ΠΑΡΙΣΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Κοζάνη

119.ΠΙΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Γρεβενά

120.ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ
Διοίκησης,οικον.& επικ.πολιτ.& τουρ.μονάδων Άμφισσα

121.ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
Διοίκ.Επιχ.Θεσ/νίκη-Διοίκ.Τουρ.Επιχ.&Επιχ.Φιλοξενίας

122.ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Καβάλα

123.ΤΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Διοίκ.Επιχ.Γρεβενά-Διοίκ.Τουρ.Επιχ.&Επιχ.Φιλοξενίας

124.ΤΣΑΧΙΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Κοζανη

125.ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΦΡΟΣΩ
Αισθητικής & Κοσμητολογίας Θεσ/νίκη

126.ΛΑΓΟΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε. Καστοριά

127.ΜΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

128.ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Σέρρες

129.ΝΑΣΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Σέρρες

130.ΧΡΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών αυτοματισμού Τ.Ε. Θεσ/νίκη

131.ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής Κορίνθου

132.ΓΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Νοσηλευτικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

133.ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβαλλ. Δράμα

134.ΓΚΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Καβάλα

135.ΜΠΑΡΖΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας

136.ΤΟΡΕ ΣΟΦΙΑ
Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

137.ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ
Διοίκησης Επιχειρήσεων Σέρρες

138.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΩΡΑ
Μουσικής Επιστήμης & Τέχνης Θεσ/νίκη

139.ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

140.ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Θεολογίας Θεσ/νίκη

141.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΛΛΥ
Πλαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης Ιωάννινα

142.ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

143.ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης

144.ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Θεσσαλονίκης

145.ΦΙΛΟΚΙ ΣΑΡΑ
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας

146.ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
Οικονομικών Επιστημών Βόλου

147.ΚΑΡΑΛΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

148.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

149.ΘΟΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Σερρών

150.ΝΕΣΤΩΡ ΛΙΑΝΑ
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ Θεσσαλονίκης

151.ΚΕΜΕΝΤΖΕΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

152.ΚΟΥΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης

153.ΜΑΛΙΝΤΙ ΑΛΕΞΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

154.ΣΥΜΦΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

155.ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Θεσσαλονίκης

156.ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΙΜΟΣ
Πληροφορικής Κέρκυρας

157.ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Πληροφορικής Κέρκυρας

158.ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Φλώρινας

159.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνής

160.ΧΥΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Σερρών

161.ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Θεσσαλονίκης

162.ΧΛΙΑΡΑ ΒΙΚΥ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

163.ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΠΕΤΡΟΣ
Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΤΕ Θεσσαλονίκης

164.ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕ Θεσσαλονίκης

165.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

166.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

167.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Θεολογίας Θεσσαλονίκης

168.ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Λάρισας

169.ΑΛΑΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ
Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού Σπάρτης

170.ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
Θεατρικών Σπουδών Ναυπλίου

171.ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας Θεσσαλονίκης

172.ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕ Θεσσαλονίκης

173.ΑΡΤΟΠΟΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕ Λάρισας

174.ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου & Επίπλου ΤΕ Θεσσαλίας

175.ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Σερρών

176.ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Δράμας

177.ΚΑΡΑΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου & Μηχανολόγων Μηχανικών Καβάλας

178.ΑΛΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Σερρών

179.ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Κοζάνης

180.ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντικειμένων ΤΕ Αθήνας

181.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Πρόγραμμα Διαχείρισης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Θεσσαλονίκης

182.ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Καβάλας

183.ΝΤΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Σερρών

184.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Καστοριάς

185.ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕ Σερρών

186.ΧΑΡΑΜΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Καστοριάς

187.ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕ Κοζάνης

188.ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης ΤΕ Κιλκίς

189.ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Σχεδιασμός Τεχνολογίας Ξύλου & Επίπλου ΤΕ Καρδίτσας

190.ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μεσογειακών Σπουδών Ρόδος

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

ΠΥΛΑΙΑ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 35
2310 303761
2310 324027
info@systimapylaia.gr
panorama@systimapylaia.gr
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ 3
2310 349840
hortiatis@systimapylaia.gr







Συνεχίζοντας σε αυτό τον ιστότοπο τα cookies είναι ενεργοποιημένα.